tisk_Romana_27

„O osobní rozvoj a léčení těla i ducha se zajímám již mnoho let. Metoda FasterEFT byla pro mě nástroj číslo jedna, naprosto mě uchvátila. Pomohla mi v tolika mých vlastních problémech, ale i cílech a snech, že by výpis všech úžasných výsledků a zlomů v mém životě vydalo na slušnou knížečku. Lektorem a praktikem jsem již šestým rokem, mým učitelem je přímo Robert G. Smith.

Další metoda, kterou jsem potkala a ochutnala z jejích výsledků je Funkční Princip. S touto metodou pracuji víc než rok.

V posledním roce jsem pracovala na svém vlastním systému koučování, ve kterém využívám nejen FasterEFT a Funkční Princip, ale i další techniky osobního rozvoje, které neustále studuji a systém zdokonaluji.

Faster EFT, ani další techniky které používám, není zamýšlena jako náhrada za rady, diagnózu nebo léčbu poskytovanou lékařem!
Pokud jste v péči jakéhokoli zdravotního odborníka (nebo by jste měli být),doporučuji vám, aby jste s ním konzultovali jakékoliv změny vašeho jídelníčku, výživy, životního stylu, cvičení a podobně, dříve než je učiníte, a nikdy nepřestávejte ani nepřerušujte užívání předepsaných léků bez porady s vaším lékařem, nebo lékárníkem! Nejsem lékař, ani nemám lékařské vzdělání v žádném západním humánním ani veterinárním oboru. Jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení, a rozvoje osobnosti.